Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu przy Pomorskiej

17 czerwca 2018, 22:05, red
fot. Dawid Nowakowski
W niedzielny wieczór policja i straż pożarna interweniowała przy ul. Pomorskiej w Gorzowie. W mieszkaniu na 8 piętrze zabarykadował się młody mężczyzna, który chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście służbom udało się otworzyć mieszkanie i zatrzymać mężczyznę.

- Co się dzieje przy ul. Pomorskiej 30? Na miejscu jest straż pożarna, dwa policyjne radiowozy oraz karetka – dopytywał się w niedzielny wieczór po godz. 20 jeden z naszych czytelników. Sygnały o akcji służb otrzymywaliśmy zarówno na facebookowym profilu gorzowianin.com oraz na numer telefonu 45 00 66 400.

Okazało się, że w mieszkaniu na 8 piętrze zabarykadował się młody mężczyzna, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna krzyczał przez okno, że się zabije. Na miejsce zostało wezwane również pogotowie gazowe, które odcięło dopływ gazu do budynku.

- Policjanci i strażacy próbowali wejść do mieszkania. Widziałem, że młody chłopak trzymał w ręce prawdopodobnie nóż. Był on prawdopodobnie pod wpływem dopalaczy lub narkotyków – opisywał sytuację nasz czytelnik Kuba.

Po kilkudziesięciu minutach akcji, policjantom przy pomocy strażaków udało się wejść do mieszkania i zatrzymać mężczyznę, który krzyczał że się zabije.

- Cała akcja zakończyła się na szczęście szczęśliwie. Mężczyzna został zatrzymany, trafi do szpitala na badania psychiatryczne. Ponadto zostanie sprawdzone czy nie był pod działaniem dopalaczy lub innych środków odurzających – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Fotoreportaż


1/4 Akcja straży i policji przy Pomorskiej

1/4 Akcja straży i policji przy Pomorskiej

2/4 Akcja straży i policji przy Pomorskiej

2/4 Akcja straży i policji przy Pomorskiej

3/4 Akcja straży i policji przy Pomorskiej

3/4 Akcja straży i policji przy Pomorskiej

4/4 Akcja straży i policji przy Pomorskiej

4/4 Akcja straży i policji przy Pomorskiej

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości