Wiadomości

Nie będzie zielonego bulwaru?

11 czerwca 2018, 12:01, red
fot. archiwum
Władze Gorzowa ogłosiły drugi przetarg na budowę ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż Warty od budynku LOK-u do ul. Teatralnej. Niestety po raz kolejny, do postępowania nie zgłosiła się żadna chętna firma.

W maju gorzowski magistrat ogłosił drugi przetarg na wybór wykonawcy w trybie zaprojektuj i wybuduj w ramach zadania Szlak Stolic Eurovelo. W ramach międzynarodowego projektu na odcinku około 750 metrów od Bulwaru Wschodniego do ul. Teatralnej miała zostać wybudowana ścieżka pieszo-rowerowa oraz chodnik.

Do pierwszego przetargu, który został ogłoszony w ubiegłym roku nie zgłosiła się żadna firma. Niestety również drugi przetarg zakończył się fiaskiem. Na inwestycję miasto miało przeznaczony 1 mln 730 tys. zł, jednak do magistratu nie wpłynęła żadna oferta. Tym samym drugie postępowanie przetargowe zostanie unieważnione przez miasto.

Ścieżka pieszo-rowerowa miała zostać zrobiona do 10 grudnia 2018 roku, niestety inwestycja po raz kolejny nie może zostać zrealizowana. Pytanie czy miasto ogłosi kolejny przetarg i nad Wartą powstanie zielony bulwar – z ławkami, stojakami rowerowymi i oświetleniem.

 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości