Wiadomości

Brak chętnych do przebudowy ul. Sulęcińskiej

7 czerwca 2018, 20:41, red
fot. archiwum
Zła wiadomość dla mieszkańców ul. Sulęcińskiej w Gorzowie. Do postępowania przetargowego na przebudowę drogi nie zgłosiła się żadna chętna firma. Tym samym władze miasta będą musiały ogłosić nowy przetarg.

Mieszkańcy ul. Sulęcińskiej od wielu lat czekali na remont zniszczonej drogi. W końcu pojawiło się światełko w tunelu, ponieważ władze Gorzowa ogłosiły w maju przetarg na przebudowę ul. Sulęcińskiej na odcinku około 1,3 kilometra od mostu na kanale Różkowieckim do skrzyżowania z ul. Zuchów.

Władze Gorzowa przeznaczyły na remont drogi 4 mln 440 tys. zł i czekały na zgłoszenia firm do czwartku 7 czerwca. Niestety do przetargu nie zgłosił się żaden chętny wykonawca, więc postępowanie zostało unieważnione. To oznacza, że magistrat będzie musiał ogłosić kolejny przetarg na przebudowę drogi.

Jeżeli znajdzie się wykonawca, to będzie musiał wykonać jeszcze w tym roku prace, które obejmą modernizację jezdni, remont mostku, przebudowę chodników i odwodnienie jezdni. Wykonawca będzie miał czas na ukończenie prac do 15 grudnia 2018 roku.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości