Wiadomości

NoVa Park też świętuje Dni Gorzowa!

6 czerwca 2018, 18:26, red
Przed nami Dni Gorzowa, które odbędą się pod hasłem „Energia Miasta”! Z tej okazji, w sobotę 9 czerwca w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park szykuje „Miasteczko nie z tej ziemi”, gdzie najmłodsi mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mogli wziąć udział w atrakcjach teatralno-plastycznych, sprawdzić się na strażackim torze przeszkód czy spróbować pysznej waty cukrowej.

NoVa Park po raz kolejny włącza się w obchody Dni Gorzowa. W tym roku przed centrum stanie bajkowe miasteczko, pełne latających maszyn, wielkich balonów i kolorowych parasoli – wszystko pod hasłem „Miasteczko nie z tej ziemi”. Główną atrakcją wydarzenia będą warsztaty teatralno-plastyczne prowadzone przez Cezarego Żołyńskiego, aktora Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie, których tematem przewodnim będzie latanie oraz premiera spektaklu Cezarego Żołyńskiego pt. „Miasteczko nie z tej ziemi”.

W programie wydarzenia zaplanowano również „Strażacki tor przeszkód”, w ramach którego dzieci przebrane w prawdziwe ubranie strażackie będą mogły zmierzyć się z nadmuchiwanym zamkiem-wspinalnią, ciężarem przesuwanym młotem, slalomem, nawodnionym wężem strażackim oraz manekinem. Uzupełnieniem całego wydarzenia będą dmuchańce, mini piłka nożna oraz malowanie buziek. Na każdego uczestnika zabawy będzie również czekać darmowa wata cukrowa.

„Gorzów to jedna wielka rodzina, której częścią się czujemy, dlatego aktywnie włączamy się w świętowanie Dni Gorzowa. W tym roku proponujemy ‘odlotowe’ atrakcje dla całych rodzin, których punktem kulminacyjnym będzie premierowy spektakl Cezarego Żołyńskiego” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.
„Miasteczko nie z tej ziemi” będzie zlokalizowane przed NoVa Park (wejście od strony Dominanty). Wstęp wolny.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości