Mężczyzna z młotkiem na Słonecznej

31 maja 2018, 20:13, ak
fot. czytelniczka
Domowa awantura i groźby z użyciem młotka. Tak wyglądał czwartkowy wieczór przed jednym z bloków przy ul. Słonecznej w Gorzowie. Agresywny mężczyzna, który wymachiwał młotkiem był pijany. Został zatrzymany przez policjantów.

Informację o mężczyźnie awanturującym się przy ul. Słonecznej otrzymaliśmy w czwartkowy wieczór 31 maja od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com.

- Wszystko zaczęło się około godz. 18.45 przed jednym z bloków przy ul. Słonecznej. Mężczyzna krzyczał, że ma młotek. Stał pod klatką i wyzywał kogoś. Chciał nawet rzucać młotkiem w okno - opowiada czytelnik Arnold.

Po kilkunastu minutach od zgłoszenia, na miejsce przyjechał nieumundurowany patrol policji, który obezwładnił mężczyznę.

- Doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami i kobietą. Jeden z młodych mężczyzn wyszedł z mieszkania i poszedł do piwnicy z której wziął młotek. Chciał w ten sposób postraszyć pozostałych uczestników awantury. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 1 promil alkoholu – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak opowiadają świadkowie, mężczyzna był bardzo agresywny. Nikomu nic się nie stało, ponieważ w porę przyjechała policja i skuła mężczyznę w kajdanki. - Mężczyzna został zaprowadzony w kajdankach do karetki, która razem z nim odjechała – mówi pan Arnold.

Agresor został zatrzymany do wytrzeźwienia. Ponadto zostanie sprawdzone czy mężczyzna nie był również pod działaniem środków odurzających.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x