Wiadomości

Selfie na tle popsutego auta na S3

28 maja 2018, 11:41
fot. KWP
Skrajnym brakiem odpowiedzialności i wyobraźni wykazała się grupa młodych kobiet podczas podróży trasą szybkiego ruchu S3. Na odcinku pomiędzy Międzyrzeczem, a Świebodzinem zabrakło w aucie paliwa. Dwie kobiety poszły w poszukiwaniu stacji benzynowej, a pozostałe robiły sobie zdjęcia na tle auta.

Wszystko działo się w piątek 25 maja na trasie S3 na odcinku Międzyrzecz – Świebodzin. Kierująca pojazdem, 20-letnia kobieta nie zwracała uwagi na pozycję wskaźnika ilości paliwa w pojeździe i w rezultacie prowadzone przez nią auto zatrzymało się na drodze ekspresowej, bo zabrakło paliwa.

Cztery młode kobiety podróżujące pojazdem nie zadbały o własne bezpieczeństwo - nie włączyły świateł awaryjnych, ani nie wystawiły trójkąta ostrzegawczego. Trzeba pamiętać, że na trasie szybkiego ruchu mamy obowiązek wystawić trójkąt ostrzegawczy w każdym przypadku w odległości 100 m.

Dwie kobiety ruszyły pieszo po trasie S3, aby znaleźć stację i kupić paliwo. Pozostałe na miejscu dwie koleżanki... stanęły przy pojeździe i robiły sobie „selfie”. O tej sytuacji poinformowani zostali policjanci, którzy po przyjeździe na miejsce zastali dwie kobiety stojące pomiędzy pojazdem a barierkami energochłonnymi.

Kierująca pojazdem 20-latka została ukarana mandatem karnym, a miejsce postoju pojazdu zostało zabezpieczone przez policję.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości