Wiadomości

Selfie na tle popsutego auta na S3

28 maja 2018, 11:41
fot. KWP
Skrajnym brakiem odpowiedzialności i wyobraźni wykazała się grupa młodych kobiet podczas podróży trasą szybkiego ruchu S3. Na odcinku pomiędzy Międzyrzeczem, a Świebodzinem zabrakło w aucie paliwa. Dwie kobiety poszły w poszukiwaniu stacji benzynowej, a pozostałe robiły sobie zdjęcia na tle auta.

Wszystko działo się w piątek 25 maja na trasie S3 na odcinku Międzyrzecz – Świebodzin. Kierująca pojazdem, 20-letnia kobieta nie zwracała uwagi na pozycję wskaźnika ilości paliwa w pojeździe i w rezultacie prowadzone przez nią auto zatrzymało się na drodze ekspresowej, bo zabrakło paliwa.

Cztery młode kobiety podróżujące pojazdem nie zadbały o własne bezpieczeństwo - nie włączyły świateł awaryjnych, ani nie wystawiły trójkąta ostrzegawczego. Trzeba pamiętać, że na trasie szybkiego ruchu mamy obowiązek wystawić trójkąt ostrzegawczy w każdym przypadku w odległości 100 m.

Dwie kobiety ruszyły pieszo po trasie S3, aby znaleźć stację i kupić paliwo. Pozostałe na miejscu dwie koleżanki... stanęły przy pojeździe i robiły sobie „selfie”. O tej sytuacji poinformowani zostali policjanci, którzy po przyjeździe na miejsce zastali dwie kobiety stojące pomiędzy pojazdem a barierkami energochłonnymi.

Kierująca pojazdem 20-latka została ukarana mandatem karnym, a miejsce postoju pojazdu zostało zabezpieczone przez policję.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości