Wiadomości

Czołówka dwóch busów pod Gorzowem [zdjęcia]

25 maja 2018, 08:26, ak
Do poważnego wypadku doszło w piątek w Kłodawie pod Gorzowem. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody dostawcze. Cztery osoby zostały ranne. Na miejscu jest policja, straż pożarna, pogotowie oraz śmigłowiec LPR.

W piątkowy poranek 25 maja przed godz. 8 na wyjeździe z Kłodawy do Barlinka na wysokości cmentarza doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów typ bus - volkswagena transportera i volkswagena LT

Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, dwie karetki pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca i pasażer byli uwięzieni w samochodzie volkswagen transporter. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu do uwolenienia dwóch mężczyzn. Jeden z nich został zabrany śmigłowcem do szpitala. Łącznie w całym zdarzeniu zostały ranne cztery osoby - trzy osoby z transportera i jedna z volkswagena LT.

Na miejscu jest policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Droga jest obecnie zablokowana. Na skrzyżowaniu ul. Gorzowskiej z Wojcieszycką (droga nad jezioro) stoi patrol policji i kieruje samochody objazdem.

AKTUALIZACJA

godz. 9.20 - -Według ustaleń policjantów drogówki, którz pracują na miejscu do zdarzenia doszło ponieważ kierujący volkswagenem polo jechał od strony Barlinka i zatrzymał się na wysokości swojej firmy w Kłodawie, kierowca czekał aż otworzy się brama wjazdowa. Za nim jechał mercedes, którego kierowca również się zatrzymał. Natomiast za tymi pojazdami poruszał się volkswagen transporter, którego kierowca jechał z bardzo dużą prędkością i chcąc uniknąć najechania na tył mercedesa zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem LT od strony Kłodawy - opowiada Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

godz. 11.50 - Droga została odblokowana. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/7 Wypadek w Kłodawie

1/7 Wypadek w Kłodawie

2/7 Wypadek w Kłodawie

2/7 Wypadek w Kłodawie

3/7 Wypadek w Kłodawie

3/7 Wypadek w Kłodawie

4/7 Wypadek w Kłodawie

4/7 Wypadek w Kłodawie

5/7 Wypadek w Kłodawie

5/7 Wypadek w Kłodawie

6/7 Wypadek w Kłodawie

6/7 Wypadek w Kłodawie

7/7 Wypadek w Kłodawie

7/7 Wypadek w Kłodawie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości