Wiadomości

Groził sąsiadowi nożem

21 maja 2018, 11:48, red
fot. KWP
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielne popołudnie na osiedlu Staszica w Gorzowie. Młody mężczyzna chodził z nożem w ręku i groził jednemu z mieszkańców. Wybił też szybę w klatce i uszkodził drzwi. 25-latek został zatrzymany przez policjantów.

Informację z pytaniem czy wiemy co się wydarzyło w niedzielę 20 maja przy ul. Dunikowskiego w Gorzowie otrzymaliśmy od naszego czytelnika Michała. - Przy jednym z bloków stoją dwa policyjne radiowozy, a na klatce schodowej są wybite okna. Podobno jakiś człowiek biegał z nożem – opisywał sytuację pan Michał.

Całą sytuację potwierdza nam lubuska policja. - To prawda, przed godz. 15 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał chodzić z nożem i wybijać szyby. Na miejsce został szybko wysłany patrol, który zastał przy jednej z klatek mężczyznę z nożem w ręku. 25-letni agresor został szybko zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że mężczyzna wybił szybę w klatce za pomocą śmietnika, a do tego zniszczył drzwi wejściowe. Oprócz tego groził jednemu z sąsiadów. 25-latek podczas całego zdarzenia był trzeźwy, trafił do policyjnej izby dla osób zatrzymanych – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

25-letni mieszkaniec Gorzowa usłyszy zarzut zniszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości