Wiadomości

Do Mrzeżyna ze Szkołą Tenisa Godlewski

17 maja 2018, 17:19, red
Dzieci nawet od 7 roku życia mogą wziąć udział w 11-dniowym obozie sportowych, który w sierpniu 2018 roku odbędzie się w Mrzeżynie. Na uczestników czeka wiele niesamowitych atrakcji.

Sportowy obóz nad morzem organizuje Szkoła Tenisa  Robert Godlewski. Termin to 18-28 sierpnia 2018 roku, a miejsce to Mrzeżyno. Najmłodsi będą wypoczywać w ośrodku „Fama-Sta”.

Obóz sportowy nad Bałtykiem to 11 dni przepełnionych aktywnościami. Cały program dostosowany jest do kondycji i umiejętności poszczególnych uczestników. Nie będzie tam czasu na nudę. Uczestnicy grać będą w tenisa ziemnego, badmintona , tenisa stołowego i piłkę nożną. Jest też basen, a organizatorzy przygotowują zabawy integracyjne, zabawy terenowe i na plaży, chrzest morski, karaoke, dyskotekę, ogniska, projekcie filmowe… i wiele wiele innych.

W cenę wliczony jest transport, ubezpieczenie, opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej.

Nie musicie martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech. Obóz zgłoszony jest do Kuratorium oświaty, a ośrodek zamykany jest na noc. W ciągu dnia każdy otrzyma 4 posiłki, a zakwaterowanie będzie w pokojach 4/5 osobowych pokojach. Cena to 2070 zł . Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy i informacje: nr tel. 791 840 302, e-mail: biuro@godlewski-szkolatenisa.pl


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości