Wiadomości

Komunijne przyjęcie zakończone tragedią

17 maja 2018, 09:39, ak
Do dramatu doszło w niedzielę 13 maja na osiedlu Słonecznym w Gorzowie. Po imprezie komunijnej, 43-latek i jego 34-letnia partnerka wrócili do domu. Tam doszło do kłótni, w trakcie której kobieta chwyciła za nóż i zadała ciosy swojemu partnerowi. Mężczyzna zmarł po dwóch dniach w szpitalu.

Wszystko działo się w niedzielę 13 maja na osiedlu Słonecznym. W jednym z lokali przy ul. Słonecznej odbyła się impreza z okazji komunii do której przystąpiła córka 34-letniej Anety. W imprezie brał udział również 43-letni Robert - partner kobiety, który nie jest ojcem dziecka, ale wspólnie 34-latką wychowywał dziewczynkę.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com po imprezie w lokalu para wróciła do domu przy Alei 11 Listopada, gdzie odbyła się dalsza część imprezy. W pewnym momencie doszło do kłótni pomiędzy partnerami, którzy byli pod wpływem alkoholu. Około 17.30 na miejsce przyjechała policja oraz karetka pogotowia.

- Podczas krojenia toru w domu, kobieta chwyciła za nóż i zadała cios w szyję swojemu partnerowi. Mężczyzna w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu we wtorek. 34-letnia kobieta została zatrzymana i tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Trwa wyjaśnianie czy podczas zdarzenia w domu przebywała 10-letnia dziewczynka – komentuje Roman Witkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Jak ustalił portal gorzowianin.com kobieta w trakcie zatrzymania miała w swoim organizmie blisko 2 promila alkoholu. Wstępnie 34-latka usłyszała zarzut z art. 156 kodeksu karnego, który mówi o tym, że kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć podlega karze pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

- Jest to wstępna kwalifikacja czynu, oczywiście w trakcie prowadzonego postępowania ten zarzut może ulec zmianie i kobieta może odpowiadać za usiłowanie zabójstwa lub nawet za zabójstwo – podkreśla Witkowski.
Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości