Wiadomości

Awaria energetyczna i brak wody w Gorzowie

16 maja 2018, 14:38, ak
fot. gorzowianin.com
W środowe popołudnie doszło do awarii energetycznej, która spowodowała brak prądu na kilku ulicach w mieście. Brak zasilania to również problemy ze stacją pomp, która zaopatruje w wodę mieszkańców osiedla Górczyn i Dolinki oraz kilku podgorzowskich miejscowości.

Informacje o braku prądu na niektórych gorzowskich ulicach docierały do nas od zaniepokojonych czytelników na numer telefonu 45 00 66 400. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com w środę 16 maja po godz. 13.44 doszło do awarii energetycznej Enea.

Jak podaje Enea, prądu pozbawieni są mieszkańcy ul. 9 Maja, ul. Czereśniowej, ul. Walczaka, ul. Sułkowskiego, ul. Piłsudskiego i ul. Kościuszki. Ale to nie koniec utrudnień dla mieszkańców Gorzowa.

W związku z awarią energetyczną, nastąpiła również przerwa w dostawie wody ze stacji pomp przy ul. Piłsudskiego. Tym samym wody w kranach nie mają mieszkańcy osiedla Górczyn oraz Dolinki, a także podgorzowskich miejscowości Różanki, Wojcieszyce, Wawrów, Janczewo i Gralewo.

Jak podkreśla Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie, jak tylko zostanie przywrócone zasilanie, woda ponownie pojawi się w kranach.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości