Wiadomości

W poniedziałek rusza linia T4

15 maja 2018, 16:02, red
Linia autobusowa T4 rusza od najbliższego poniedziałku. Dowiezie ona pasażerów z Wieprzyc przez osiedle Staszica do centrum miasta. Tam będzie można się przesiąść na pozostałe linie autobusowe.

Zmiany w kursowaniu autobusowej komunikacji zastępczej wymusza rozpoczęcie remontu na ulicy Kostrzyńskiej. Tego dnia wykonawca zamknie ruch na odcinku od skrzyżowania z ul. Tartaczna do skrzyżowania z ul. Nad Wartą.

Największe zmiany dotyczą kursowania linii autobusowej T1. W związku z zamknięciem niewielkiego odcinka ulicy Kostrzyńskiej linia T1 dojeżdżać będzie tylko do Placu Słonecznego. Tam będzie tymczasowa pętla, na której autobusy będą zawracać i jechać w kierunku Silwany. Pasażerów z Wieprzyc, a także z MZK, zabierać będzie autobus linii T4, który kursować będzie na trasie do Orląt Lwowskich przez ulicę Dobrą, Myśliborską i Aleję Konstytucji 3-maja.

- Najdogodniejszym miejscem na przesiadkę z linii zastępczej T 1 na linie zastępcze T 2 i T 4 i odwrotnie jest węzeł przesiadkowy obejmujący przystanki Zakład Energetyczny i Orląt Lwowskich – mówi Marcin Pejski, rzecznik prasowy gorzowskiego MZK.

Ci, którzy chcą kontynuować jazdę kierunku gminy Bogdaniec, muszą pamiętać, że linie autobusowe nr 106, 115, 119, 120 będą rozpoczynać i kończyć trasę na przystanku Kostrzyńska-MZK zamiast na pętli Wieprzyce (przy ul. Warzywnej).


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości