Roztrzaskał skodę o drzewo. Kierowca zmarł [zdjęcia]

12 maja 2018, 14:48, ak
fot. OSP Janczewo
Do dramatycznego wypadku doszło w sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 158 pod Gorzowem. Kierowca skody uderzył w drzewo. Niestety pomimo długiej reanimacji mężczyzna zmarł. Droga z Janczewa na Santok jest zablokowana.

W o godz. 14.20 na drodze wojewódzkiej nr 158 pomiędzy Janczewem, a Gralewem doszło do wypadku. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 45 00 66 400 od czytelników.

Kierujący osobową skodą jechał od strony Janczewa w kierunku Gralewa. W pewnym momencie auto zjechało na prawą stronę i uderzyło w drzewo. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki i policja.

- Samochodem podróżowały dwie osoby. W tej chwili jest prowadzona reanimacja kierowcy skody. Druga osoba została lekko ranna – mówi dyżurny WSKR.

AKTUALIZACJA

godz. 15.06 - Według wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracują na miejscu zdarzenia kierujący skodą octavią jechał od strony Janczewa i w pewnym momencie złapał prawe pobocze. 23-latek z powiatu strzelecko-drezdeneckiego nie opanował auta i uderzył w drzewo. Prawdopodobnie w zdarzeniu nie uczestniczył żaden inny pojazd. Niestety pomimo długiej reanimacji mężczyzna zmarł - komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Fotoreportaż


1/4 Skoda uderzyła w drzewo koło Janczewa

1/4 Skoda uderzyła w drzewo koło Janczewa

2/4 Skoda uderzyła w drzewo koło Janczewa

2/4 Skoda uderzyła w drzewo koło Janczewa

3/4 Skoda uderzyła w drzewo koło Janczewa

3/4 Skoda uderzyła w drzewo koło Janczewa

4/4 Skoda uderzyła w drzewo koło Janczewa

4/4 Skoda uderzyła w drzewo koło Janczewa

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x