Wiadomości

Mężczyzna utopił się w Kanale Ulgi [film i zdjęcia]

11 maja 2018, 20:17, ak
fot. Dawid Nowakowski
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na Kanale Ulgi w Gorzowie. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu wpadł do wody. Niestety pomimo reanimacji, zmarł.

W piątkowy wieczór 11 maja po godz. 19.20 jeden z wędkarzy łowiący ryby na Kanale Ulgi na wysokości ul. Przemysłowej zauważył jak mężczyzna będący na brzegu wpada do wody. Na miejsce zostały wezwane służby – straż pożarna z łodzią, policja i pogotowie ratunkowe. O całej sytuacji zostaliśmy poinformowani przez naszych czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400 i na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Wędkarz wraz z policjantami, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia próbowali wyciągnąć mężczyznę z wody na brzeg. W akcji ratunkowej pomogli również strażacy, którzy zjawili się nad kanałem chwilę później.

- Po wyciągnięciu na brzeg mężczyzny, strażacy przystąpili do jego reanimacji, którą następnie przejęła załoga pogotowia. Reanimacja 50-letniego mężczyzny trwała kilkadziesiąt minut, niestety nie przyniosła skutku. Od mężczyzny było czuć wyraźnie woń alkoholu – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej w Gorzowie.
- Miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci, którzy czekają na przyjazd prokuratora oraz gupy dochodzeniowo-śledczej. Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok - mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Fotoreportaż


1/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

1/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

2/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

2/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

3/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

3/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

4/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

4/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

5/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

5/5 Reanimacja przy Kanale Ulgi

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości