Wiadomości

30-letnia gorzowianka zabita w Irlandii

1 maja 2018, 17:26, red
fot. KWP
Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 30-latki pochodzącej z Gorzowa. We wtorek funkcjonariusze z irlandzkiej policji znaleźli ciało poszukiwanej kobiety.

Informację o tragicznym finale poszukiwań gorzowianki przekazał nam czytelnik Jan. Poszukiwania zaginionej Natalii Karaczyn trwały od niedzieli 29 kwietnia. Pochodząca z Gorzowa 30-latka mieszkała w Crozon Park w Irlandii. W niedzielny wieczór miała pójść do kina, a następnie na imprezę. Do domu już nie wróciła.

Jej długą nieobecnością zaniepokoiła się siostra, która zgłosiła zaginięcie Natalii policjantom z irlandzkiej Gardy. Przez trzy dni trwały poszukiwania zaginionej kobiety.

W poniedziałek 30 kwietnia w związku z zaginięciem 30-letniej gorzowianki został zatrzymany jej 32-letni znajomy który został przesłuchany i zwolniony we wtorkowy poranek z aresztu. Jednak kilka godzin później mężczyzna został ponownie aresztowany.

Również we wtorek 1 maja na terenie lasu w pobliżu miejscowości Sligo zostało odnalezienie ciało martwej 30-latki. Jak podaje irlandzki "Independent" śledczy przyjęli hipotezę zabójstwa gorzowianki w wyniku „osobistej urazy”. Szczegóły znajdziecie TUTAJ na stronie irlandzkiego Independent.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości