30-letnia gorzowianka zabita w Irlandii

1 maja 2018, 17:26, red
fot. KWP
Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 30-latki pochodzącej z Gorzowa. We wtorek funkcjonariusze z irlandzkiej policji znaleźli ciało poszukiwanej kobiety.

Informację o tragicznym finale poszukiwań gorzowianki przekazał nam czytelnik Jan. Poszukiwania zaginionej Natalii Karaczyn trwały od niedzieli 29 kwietnia. Pochodząca z Gorzowa 30-latka mieszkała w Crozon Park w Irlandii. W niedzielny wieczór miała pójść do kina, a następnie na imprezę. Do domu już nie wróciła.

Jej długą nieobecnością zaniepokoiła się siostra, która zgłosiła zaginięcie Natalii policjantom z irlandzkiej Gardy. Przez trzy dni trwały poszukiwania zaginionej kobiety.

W poniedziałek 30 kwietnia w związku z zaginięciem 30-letniej gorzowianki został zatrzymany jej 32-letni znajomy który został przesłuchany i zwolniony we wtorkowy poranek z aresztu. Jednak kilka godzin później mężczyzna został ponownie aresztowany.

Również we wtorek 1 maja na terenie lasu w pobliżu miejscowości Sligo zostało odnalezienie ciało martwej 30-latki. Jak podaje irlandzki "Independent" śledczy przyjęli hipotezę zabójstwa gorzowianki w wyniku „osobistej urazy”. Szczegóły znajdziecie TUTAJ na stronie irlandzkiego Independent.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości