Dramatyczne potrącenie na Kasprzaka

30 kwietnia 2018, 17:22, red
fot. Natala Rogozińska
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Kasprzaka w Gorzowie doszło do potrącenia mężczyzny, który wysiadł z popsutego samochodu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Około godz. 16.30 przy ul. Kasprzaka na wysokości zjazdu z węzła S3 doszło do potrącenia mężczyzny. Informacje otrzymaliśmy od czytelnika na nasz numer alarmowy 45 00 66 400.

Jak się okazało potrącony został kierowca busa marki volkswagen, którego auto uległo awarii. - Mężczyzna po tym jak zatrzymał pojazd na prawym pasie w kierunku miasta, włączył światła awaryjne i wysiadł z busa. W momencie, kiedy otwierał boczne drzwi od pojazdu, aby sięgnąć po trójkąt ostrzegawczy został potrącony przez kierowcę peugeota – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejsce przyjechało pogotowie, straż pożarna i policja. Potrącony mężczyzna był przytomny i uskarżał się na ból kręgosłupa, został zabrany na badania do gorzowskiego szpitala.

- Czekamy na wieści ze szpitala. Od obrażeń potrąconego mężczyzny, zależało będzie w jaki sposób zostanie ukarany kierowca peugeota – podkreśla Sławek.

AKTUALIZACJA

Kierowca peugeota został ostatecznie ukarany mandatem w wysokości 250 złotych i 6 punktami karnymi


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x