Wiadomości

Z mieszkańcami o remoncie Kostrzyńskiej

30 kwietnia 2018, 11:35, ak
fot. Anna Kluwak
W czwartek 10 maja odbędzie się specjalne spotkanie dla mieszkańców Wieprzyc, których dotyczy remont ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Podczas spotkania zostanie zaprezentowany harmonogram prac czy też organizacja ruchu na czas przebudowy drogi.

Pierwsze prace związane z przebudową ul. Kostrzyńskiej i budową ronda tymczasowego na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej i Dobrej rozpoczną się w maju. Inwestycję wartą 65,2 mln zł zrealizuje firma Budimex, która wygrała drugi przetarg.

Jednak zanim rozpoczną się roboty i zamykanie ruchu na Kostrzyńskiej, urzędnicy i przedstawiciele wykonawcy spotkają się z mieszkańcami Wieprzyc, aby przedstawić założenia remontu i odpowiedzieć na pytania gorzowian.

- Prace przy ul. Kostrzyńskiej będą prowadzone etapowo. Osoby mieszkające i pracujące w okolicach remontowanej ulicy spotkają się z pewnymi utrudnieniami związanymi z prowadzonymi pracami, w tym ze zmianą organizacji ruch. Dlatego też osoby zainteresowane szczegółami inwestycji zapraszam na spotkanie informacyjne. Podczas spotkania zaprezentujemy informacje dotyczące zakresu planowanych robót, etapy przebudowy i harmonogram prac, założenia tymczasowej organizacji ruchu oraz informację w zmianach w komunikacji miejskiej - mówi Arkadiusz Sawczuk, p.o. dyrektora wydziału inwestycji.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 10 maja o godz. 18 w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Dobrej 16.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości