Kibice spacyfikowani przez policję

21 kwietnia 2018, 22:40, red
fot. czytelnik
Tuż przed godziną 21 pod gorzowskim dworcem kolejowym doszło do przepychanek kibiców z policją. W ruch poszły pałki i gaz łzawiący. Zatrzymano jednego, najbardziej krewkiego kibica.

Informację o akcji policji pod gorzowskim dworcem otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. - Pod dworcem było bardzo dużo policjantów z tarczami ochronnymi. Prawdopodobnie doszło do akcji z kibicami – pisał nasz czytelnik Piotr. Okazało się, że faktycznie pod dworcem doszło do przepychanek z kibicami Stilonu, którzy pociągiem wrócili z wygranego meczu z Falubazem w Zielonej Górze.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że jeden z kibiców, który przyjechał pociągiem z Zielonej Góry, niestosownie się zachowywał. Krzyczał, używał słów wulgarnych, czyli naruszał ład i porządek. Na miejscu zjawiło się kilka patroli policji – opowiada Maciej Kimet, z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Podczas prowadzonych czynności, inni kibice postanowili odbić swojego kolegę. Doszło do przepychanek z policjantami. Ci w odwecie użyli gazu.

- Cała akcja trwała około 30 sekund, po tym kibice się rozeszli. Zatrzymany został jeden z kibiców, który był pod wpływem alkoholu – dodaje Kimet.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości