Rusza remont przyszpitalnych parkingów

18 kwietnia 2018, 15:13, red
Fajerwerków nie będzie, ale szpital wyrówna teren, który przylega bezpośrednio do pętli autobusowej zlokalizowanej tuż przy lecznicy w Gorzowie. Mały remont nawierzchni ma trwać od czwartku do końca tygodnia.

Kiedyś, aby postawić samochód przy szpitalu musieliśmy płacić niemałe pieniądze. Na dodatek miejsce, które wynajmowane było jednemu z przedsiębiorców było w opłakanym stanie. Kierowcy klnęli pod nosem, ale płacili. Wyjścia nie było, bo były to jedyne, legalne miejsca parkingowe pod szpitalem.

Kilka lat temu szlabany zniknęły, ale ogromne wyrwy pozostały. W międzyczasie wybudowano nowy parking – naprzeciwko Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ten okazał się jednak zbyt mały jak na potrzeby tak dużej placówki. Dlatego też z myślą o pacjentach i odwiedzających, władze gorzowskiego szpitala postanowiły, że wyrównany zostanie teren tuż przy lecznicy.

- Apelujemy do wszystkich kierowców, aby przez 2-3 dni nie stawiali tam samochodów. Chcemy szybko wyrównać nawierzchnię, aby kierowcy nie musieli niszczyć swoich samochodów. Wiemy, jak dużo osób codziennie odwiedza nasz szpital i jak bardzo parkingi są potrzebne – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com, Robert Surowiec, wiceprezes szpitala.

Prace naprawcze prowadzone będą w dniach od 19 do 21 kwietnia, czyli od czwartku do soboty. W tym czasie na parkingu obowiązywać będzie zakaz parkowania. Pozostawione tam pojazdy będą odholowane na koszt właściciela.

Fotoreportaż


1/9 "Dziki" parking przy Dekerta

1/9

2/9 "Dziki" parking przy Dekerta

2/9

3/9 "Dziki" parking przy Dekerta

3/9

4/9 "Dziki" parking przy Dekerta

4/9

5/9 "Dziki" parking przy Dekerta

5/9

6/9 "Dziki" parking przy Dekerta

6/9

7/9 "Dziki" parking przy Dekerta

7/9

8/9 "Dziki" parking przy Dekerta

8/9

9/9 "Dziki" parking przy Dekerta

9/9

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości