Porównywarka ułatwi wybór kredytu

11 kwietnia 2018, 09:57, red
Planujesz wzięcie kredytu hipotecznego, samochodowego lub gotówkowego na downy cel, ale nie wiesz, który bank zaoferuje ci najkorzystniejsze warunki? Szukasz informacji na temat oprocentowania, RRSO, terminów spłaty oraz wkładu własnego?

Możesz zarezerwować sobie kilka dni na wycieczki do oddziałów najpopularniejszych placówek bankowych, jednak znacznie szybciej i łatwiej będzie porównać oferty kredytowe online. Dostępne w internecie porównywarki kredytów ułatwiają zadanie, dostarczając najważniejszych i najbardziej aktualnych informacji o ofertach.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatorów kredytowych i porównywarek?

Polacy coraz większą ilość operacji finansowych wykonują przez internet. Online płacimy rachunki, zakładamy konta bankowe, lokaty, a nawet bierzemy kredyty. Czy zatem dziwić może fakt, ze zamiast tradycyjnych wypraw do banku, oczekiwania na swoją kolejkę i marnowania czasu, wolimy porównywać kredyty online? Narzędziem, które umożliwia szybkie zestawienie najważniejszych parametrów interesującego nas kredytu, są porównywarki kredytowe, zwane również kalkulatorami kredytowymi. Dzięki nim możemy sprawdzić, które oferty kredytowe są warte naszej uwagi, a które lepiej omijać szerokim łukiem.

Dostęp do szerokiej bazy ofert

Podstawową zaletą korzystania z porównywarek kredytowych jest możliwość szybkiego porównania ofert z wielu banków. Przykładowo – sprawdzając kredyt gotówkowy online na www.lowcakredytow.pl, możemy zestawiać ze sobą oferty większości najpopularniejszych banków, ale także mniejszych instytucji finansowych, które często oferują kredyty na bardziej atrakcyjnych warunkach z niższym RRSO i oprocentowaniem.

Szybka i prosta obsługa

Jednak to nie koniec zalet kalkulatorów kredytowych. Ich kolejną mocną stroną jest szybka i łatwa obsługa. Często wystarczy wpisać jedynie oczekiwaną kwotę kredytu i interesujący nas okres spłaty. Następnie naszym oczom ukaże się zestawienie banków oferujących kredyty na interesujących nas warunkach. Dodatkową zaletą jest możliwość przejścia z porównywarki na stronę danego banku, a nawet natychmiastowe złożenie wniosku o kredyt. Kredyt na samochód z www.lowcakredytow.pl – zobacz najnowszy ranking ofert!

Darmowy ranking kredytów

Mówiąc o zaletach kalkulatorów kredytowych, nie sposób nie wspomnieć również o tym, że są one darmowe. Dzięki temu korzystanie z nich nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, inaczej niż korzystanie z usług płatnych doradców finansowych, oferujących podobny rodzaj wsparcia przyszłemu kredytobiorcy.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->