Wiadomości

Ruszają prawybory w gorzowskiej PO

5 kwietnia 2018, 10:18, red
fot. materiały prasowe
Krzysztof Karwatowicz, Robert Surowiec albo Radosław Wróblewski. Gorzowska Platforma Obywatelska rozpoczyna prawybory, w których zostanie wyłoniony kandydat na prezydenta miasta Gorzowa. Nazwisko osoby, która stanie do walki o fotel prezydenta miasta poznamy 18 maja.

Nazwiska kandydatów przedstawiono podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Za półtora miesiąca, po intensywnej kampanii wewnątrz partii i po dwóch debatach poznamy nazwisko osoby, której przyjdzie zmierzyć się w bezpośredniej konfrontacji z obecnym prezydentem Jackiem Wójcickim oraz kandydatem z ramienia PiS – Sebastianem Pieńkowskim.

Głosowanie w prawyborach, w których będą mogli brać udział członkowie PO funkcjonujący w strukturach partii w mieście i powiecie odbędą się 16 maja, natomiast oficjalne wyniki poznamy 18 maja. Wśród kandydatów jest Krzysztof Karwatowicz, Robert Surowiec oraz Radosław Wróblewski.

Ankieta

Który z kandydatów PO powinien startować w wyborach na prezydenta Gorzowa?

  • Robert Surowiec48.55%
  • Radosław Wróblewski43.29%
  • Krzysztof Karwatowicz8.16%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 931

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości