Wiadomości

Złodzieje próbowali wysadzić bankomat w Gorzowie [zdjęcia]

3 kwietnia 2018, 06:55, ak
fot. Taxi Askana
W nocy z poniedziałku na wtorek przy ul. Czarnieckiego na osiedlu Piaski doszło do próby włamania do bankomatu. Na szczęście cała akcja złodziei okazała się nieskuteczna i nie udało się im ukraść pieniędzy z bankomatu.

Pierwsze informacje o zdarzeniu przy ul. Czarnieckiego koło Netto na osiedlu Piaski otrzymaliśmy od czytelników na nasz nowy numer telefonu 45 00 66 400 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com. Około godz. 2.50 w nocy z poniedziałku 2 kwietnia na wtorek 3 kwietnia doszło do próby włamania do bankomatu znajdującym się przy Netto.

- Była to nieudolna próba włamania do bankomatu. Sprawcy próbowali wysadzić bankomat za pomocą gazu, jednak bezskutecznie. Na szczęście nie udało się im dostać do kasetki z pieniędzmi i uciekli. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła wszystkie ślady oraz nagrania z monitoringu – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Chociaż złodziejom nie udało się ukraść pieniędzy, to bankomat został i tak zniszczony. To kolejne włamanie do bankomatu podczas którego urządzenie jest wysadzane w powietrze. Do ostatniej takiej sytuacji doszło w marcu 2017 roku przy ul. Szarych Szeregów, gdzie złodziejom udało się wysadzić bankomat, jednak nie zdążyli zabrać pieniędzy i uciekli. Do tej pory nie udało się zatrzymać dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za to włamanie. 

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Fotoreportaż


1/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

1/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

2/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

2/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

3/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

3/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

4/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

4/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

5/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

5/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

6/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

6/6 Rozwalony bankomat na Piaskach

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości