Włamanie do jubilera i dwóch sklepów w centrum Gorzowa

31 marca 2018, 11:14, ak
Przy ul. Sikorskiego doszło do włamania do sklepu jubilerskiego oraz dwóch sklepów znajdujących się w pobliżu. Działanie sprawcy bądź sprawców było takie samo – po wybiciu szyby dostawali się do środka.

Informację o tym, że coś się stało przy ul. Sikorskiego otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od czytelnika. W jednym ze sklepów jubilerskich przy ul. Sikorskiego doszło do wybicia szyby.

- Mogę potwierdzić, że u jubilera doszło do włamania. Po wybiciu szyby wystawowej włamywacz, bądź włamywacze dostali się do wnętrza sklepu. Oprócz tego doszło jeszcze do włamania w sklepie z elektronarzędziami oraz w sklepie mięsnym. gdzie sprawca czy też sprawcy działali w ten sam sposób. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpiecza ślady i gromadzi materiał dowodowy. Natomiast właściciele szacują straty – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Prawdopodobnie u jubilera doszło do kradzieży biżuterii, która znajdowała się na wystawie. Na nic nie pomogły zabezpieczenia w postaci kratownicy na oknie.

Co do samego zdarzenia, to włamanie miało miejsce w nocy lub w sobotni poranek. W ustaleniu tego, pomoże monitoring, który został zabezpieczony przez grupę dochodzeniowo-śledczą.

- Na razie jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach – podkreśla Maludy.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości