Taksówkarz celowo potrącił psa?

23 marca 2018, 22:30, red
fot. OTOZ Animals
OTOZ Animals w Gorzowie poszukuje świadków zdarzenia, do jakiego doszło w piątkowe popołudnie na Alei 11 listopada, przy wyjeździe ze stacji benzynowej. Jak relacjonują świadkowie, kierowca taksówki celowo potrącił psa.

Apel o pomoc w ujęciu sprawcy tego zdarzenia został opublikowany na facebookowym profilu OTOZ Animals. - Około godziny 14:00, wyjeżdżając ze stacji benzynowej Orlen w Gorzowie Wlkp. na ul. 11 listopada srebrny van taxi, wg zeznań właścicielki, specjalnie przyspieszył i przejechał psa, a następnie uciekł – czytamy na profilu organizacji.

Pieska, mimo natychmiastowej pomocy weterynarzy, nie udało się uratować. 6-letnia Najka skonała w cierpieniach. - Sprawa została zgłoszona na policję, zostaną zabezpieczone nagrania ze stacji – relacjonują wolontariusze z OTOZ.

Jak się dowiadujemy, w okolicach stacji Orlen przy Al. 11 listopada w tym czasie było sporo ludzi. - Prosimy o pomoc w ukaraniu tego człowieka – apelują wolontariusze. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 609 042 782.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości