Wiadomości

Manhattan i Górczyn znowu bez wody

17 marca 2018, 20:27, red
Co dzień to awaria wodociągów. Mieszkańcy Gorzowa od kilku dni zmagają się z różnego rodzaju utrudnieniami. Teraz problem z dostępem do bieżącej wody mają mieszkańcy północno-wschodniej części miasta.

Najpierw pękła rura na ulicy Piłsudskiego, gdzie woda zalała praktycznie całe rondo i część ulicy Górczyńskiej, a kilka dni później doszło do awarii w centrum miasta. Na skrzyżowaniu Chrobrego z Jagiełły także doszło do uszkodzenia rury. Przez blisko dobę mieszkańcy kilku ulic w centrum byli pozbawieni bieżącej wody. Do kolejnej awarii doszło przy ulicy Wełniany Rynek. Na wysokości piekarni, czyli na rogu ulicy Hawelańskiej, zapadła się studzienka kanalizacyjna. W sobotę od samego rana pracownicy PwiK usuwali awarie.

Kolejną awarię gorzowskie PWiK odnotowało na osiedlu Manhattan. Jak informuje Wydział Sieci Wodociągowej, w związku z awarią na sieci wodociągowej nastąpiło obniżenie ciśnienia lub brak wody na terenie hydroforni zasilającej osiedle: Górczyn, Manhattan, Dolinki, Bermudy, Wawrów, Wojcieszyce, Czechów, Janczewo, Różanki-Szklarnia, Plac Staromiejski.

Czas trwania awarii nie jest określony. Potrwa on do zlokalizowania wycieku i przesterowania sieci wodociągowej.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości