Naprawa uszkodzonego wodociągu na Chrobrego [zdjęcia]

17 marca 2018, 11:38, red
fot. Marcin Kluwak
W sobotę rozpoczęła się naprawa rurociągu przy skrzyżowaniu ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego w Gorzowie. Kierowcy oraz pasażerowie MZK muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum oraz objazdami.

Kilka dni temu doszło do awarii wodociągu na skrzyżowaniu ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego, przez na ulicy pojawiła się woda, która płynęła nawet torowiskiem na Chrobrego.

Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji zabrali się za naprawianie usterki w sobotę 17 marca. Przez to mieszkańcy budynków przy ul. Chrobrego od wysokości ulicy Jagiełły do rzeki Kłodawki oraz ul. Łokietka od wysokości ulicy Chrobrego do wysokości ulicy Dąbrowskiego nie mają wody.

Na czas usuwania awarii skrzyżowanie zostało częściowo zamknięte. Kierowcy jadący ul. Jagiełły nie mogą skręcić w prawo w ul. Wybickiego, zamknięty jest też lewoskręt z ul. Chrobrego w Wybickiego.

W związku z częściowym zamknięciem skrzyżowania autobusy Miejskiego Zakład Komunikacji jadące z rejonu Zawarcia i Zakanala w kierunku Os. Staszica oraz Orląt Lwowskich (tj. 100, 101, 103, 110, 111, 112, 116, 118, 127, 133, 134, 136, 401, 502, 504) zostaną skierowane na objazd ulicą Jagiełły do ronda turbinowego i dalej ul. Jagiełły do ulicy Wybickiego. Na trasie objazdu będzie obsługiwany przystanek Jagiełły w kierunku Os. Staszica. W związku z wydłużeniem się tras jazdy autobusów mogą wystąpić opóźnienia w realizacji rozkładu jazdy.

Jak informuje PwiK awaria ma zostać usunięta jeszcze dzisiaj do godz. 15. Wtedy też wróci woda do kranów mieszkańców centrum.

Fotoreportaż


1/4 Zamknięte skrzyżowanie Chrobrego-Jagiełły

1/4 Zamknięte skrzyżowanie Chrobrego-Jagiełły

2/4 Zamknięte skrzyżowanie Chrobrego-Jagiełły

2/4 Zamknięte skrzyżowanie Chrobrego-Jagiełły

3/4 Zamknięte skrzyżowanie Chrobrego-Jagiełły

3/4 Zamknięte skrzyżowanie Chrobrego-Jagiełły

4/4 Zamknięte skrzyżowanie Chrobrego-Jagiełły

4/4 Zamknięte skrzyżowanie Chrobrego-Jagiełły

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości