Sławomir pożegna lato w Gorzowie!

16 marca 2018, 13:40, mk
źródło:Youtube
Sławomir pożegna lato w Gorzowie. Aktor, showman, muzyk i piosenkarz rock-polo ma podbić serca gorzowskiej publiczności pod koniec sierpnia. Utwór „Miłość w Zakopanem” dotarł do 4 pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach.

Sławomir - bo to o nim mowa - zaśpiewa na imprezie Koniec Lata Party, która zaplanowana jest w Gorzowie w dniach 24-26 sierpnia. O tym, że gwiazda polskiego rock-polo ma wystąpić w Gorzowie, mówiono nieoficjalnie już kilka tygodni temu. Dziś taką informację potwierdził w rozmowie z portalem gorzowianin.com - prezydent Jacek Wójcicki.

Piosenkarz swoją działalność muzyczną rozpoczął w 2015 roku. 5 marca tego roku zadebiutował na kanale YouTube. Wówczas udostępniony został jego debiutancki singel – „Megiera”. Jednak ogromną popularność Sławomir zyskał po Sylwestrowej imprezie w Zakopanem. Piosenka „Miłość w Zakopanem” była dostępna na kanale YouTube od 23 kwietnia 2017 roku.

Według serwisu cennik-artystow.com, prowadzonego przez agencję Luxart, koncert tego artysty to wydatek rzędu 20-25 tysięcy złotych. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Mało kto wie, ale popularny dziś Sławomir to przede wszystkim aktor. Zagrał w 37 różnych filmach i serialach. Dla przykładu, w 2016 roku Sławomir wystąpił w filmie Planeta Singli. Zagrał tam rolę… lumpa Sławomira.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości