Wiadomości

Sławomir pożegna lato w Gorzowie!

16 marca 2018, 13:40, mk
źródło:Youtube
Sławomir pożegna lato w Gorzowie. Aktor, showman, muzyk i piosenkarz rock-polo ma podbić serca gorzowskiej publiczności pod koniec sierpnia. Utwór „Miłość w Zakopanem” dotarł do 4 pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach.

Sławomir - bo to o nim mowa - zaśpiewa na imprezie Koniec Lata Party, która zaplanowana jest w Gorzowie w dniach 24-26 sierpnia. O tym, że gwiazda polskiego rock-polo ma wystąpić w Gorzowie, mówiono nieoficjalnie już kilka tygodni temu. Dziś taką informację potwierdził w rozmowie z portalem gorzowianin.com - prezydent Jacek Wójcicki.

Piosenkarz swoją działalność muzyczną rozpoczął w 2015 roku. 5 marca tego roku zadebiutował na kanale YouTube. Wówczas udostępniony został jego debiutancki singel – „Megiera”. Jednak ogromną popularność Sławomir zyskał po Sylwestrowej imprezie w Zakopanem. Piosenka „Miłość w Zakopanem” była dostępna na kanale YouTube od 23 kwietnia 2017 roku.

Według serwisu cennik-artystow.com, prowadzonego przez agencję Luxart, koncert tego artysty to wydatek rzędu 20-25 tysięcy złotych. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Mało kto wie, ale popularny dziś Sławomir to przede wszystkim aktor. Zagrał w 37 różnych filmach i serialach. Dla przykładu, w 2016 roku Sławomir wystąpił w filmie Planeta Singli. Zagrał tam rolę… lumpa Sławomira.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości