Wiadomości

Lato z muzycznymi gwiazdami w Deszcznie

16 marca 2018, 12:48, ak
fot. facebook.com/Moja-Gmina-Deszczno
Tegoroczne lato w gminie Deszczno zapowiada się gorące. Wszystko za sprawą gwiazd sceny muzycznej – zarówno z Polski, jak i zza granicy, które wystąpią podczas dwóch imprez – powitania lata w rytmie disco oraz kultowego już Święta Pieczonego Kurczaka.

Od 2016 roku gmina Deszczno stawia na powitanie lata w rytmach disco. Impreza, która odbywa w czerwcu się na polu kurczakowym w Maszewie ma być atrakcyjna zarówno dla mieszkańców gminy, jak i osób z całego regionu - muzykę disco polo oraz disco z lat 90 zna przecież prawie każdy z nas.

W tym roku impreza z okazji powitania lata odbędzie się w sobotę 2 czerwca. Na scenie nie zabraknie gwiazd sceny muzycznej, których hity zajmowały najwyższe miejsca na listach przebojów.

Gwiazdą wieczoru będzie legendarny zespół Real Mccoy grający muzykę eurodance, który zasłynął dzięki takim hitom jak "Pump up the jam", "It's on you" czy "Another night". Niemiecki zespół ma na swoim koncie cztery albumy studyjne.

Kolejnym zespołem, który znają prawie wszyscy jest polski zespół disco polo Bayer Full. Grupa ma w swoim dorobku siedem płyt sprzedanych w łącznym nakładzie 16 milionów egzemplarzy. Najpopularniejsze piosenki zespołu to m.in. "Wakacyjny mały flirt","Majteczki w kropeczki", "Bawmy się", "Wszyscy Polacy". Ponadto na scenie wystąpi polski zespół Papa D. znany z utworów "Będziemy tańczyć" czy "Tora, tora, tora". Zobaczymy również Marcusa P. i Endrju - przedstawicieli disco polo.

Jeżeli jest powitanie lata, to nie może również zabraknąć tradycyjnej imprezy na pożegnanie wakacji, czyli Święta Pieczonego Kurczaka. Tegoroczne świętowanie zaplanowano na sobotę 1 września.

Tutaj również gwiazdą wieczoru będzie zagraniczna wokalistka Loona, która zdobyła popularność dzięki piosence „Bailando”. Wśród znanych hitów piosenkarki znajdziemy m.in. „Vamos a la playa” czy „Badam”. Holenderska wokalistka, która śpiewa przede wszystkim po hiszpańsku wydała do tej pory sześć albumów, ostatni pięć lat temu.

Kolejną gwiazdą wieczoru będzie kultowy, polski zespół Lady Pank, który na polskiej scenie muzycznej działa od 1981 roku. Zespół wydał do tej pory 24 płyty i dziesiątki przebojów jak m.in. "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", "Zawsze tam gdzie Ty", "Zostawcie Titanica" czy też "Stacja Warszawa".

Ponadto podczas imprezy zobaczymy pochodzącego z Gorzowa Dawida Kwiatkowskiego, który jest fanem wielu nastolatek oraz polski zespół Loka znany m.in. z piosenki „Czyste powietrze”.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości