Zbiórka i kiermasz na rzecz hospicjum

16 marca 2018, 10:41, red
Gorzowska spółka Inneko organizuje przy ulicy Sowińskiego przedświąteczną zbiórkę domowych sprzętów. Dary od mieszkańców trafią następnie na specjalny kiermasz, a dochód z ich sprzedaży zasili konto hospicjum św. Kamila.

Przed Świętami Wielkanocnymi wielu mieszkańców Gorzowa zdecyduje się na przedświąteczne porządki. Dlatego też gorzowska spółka Inneko chce zorganizować w środę 28 marca specjalną zbiórką niepotrzebnego sprzętu.

- Jeśli chcecie pozbyć się przedmiotów, które wciąż są „na chodzie”, nie wyrzucajcie ich! Inneko w środę 28 marca w godz. od 16 do 20 podstawi swój samochód na parkingu przy ulicy Sowińskiego i zbierze sprzęt RTV, AGD, ubrania, wózki dziecięce, zabawki, akcesoria łazienkowe i kuchenne. Mówiąc w skrócie, wszystko to, co jest nadal sprawne i przyda się potrzebującym – podkreślają pracownicy Inneko.

Zebrany sprzęty i przedmioty trafią do magazynu firmy przy ulicy Teatralnej 49, a następnie gorzowianie będą mogli nabyć je na specjalnym kiermaszu.

Przedstawiciele Inneko zapewniają, że ceny będą symboliczne. W magazynie spółki stanie puszka do kwestowania, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany hospicjum świętego Kamila.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości