Zanim ruszy remont, spotkanie z mieszkańcami

15 marca 2018, 19:15, ak
Mieszkańcy ul. Gwiaździstej w Gorzowie mogą przyjść na specjalne spotkanie dotyczące remontu drogi. Podczas zebrania dowiedzą się jak będzie wyglądał harmonogram prac i tymczasowa organizacja ruchu. Spotkanie z urzędnikami zaplanowano na wtorek 20 marca.

W kwietniu 2018 roku ruszy remont ul. Gwiaździstej na odcinku od ul. Olimpijskiej do ul. Słonecznej. Przebudową drogi zajmie się firma Mazur - Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych z Goleniowa za kwotę 3,012 mln zł.

W ramach inwestycji zostanie przebudowane 416 metrów drogi, a prace będą polegały na przebudowie jezdni, chodników, zatok postojowych oraz budowie elementów uspokojenia ruchu. Ponadto zostanie przebudowana kanalizacja deszczowa, oświetlenie drogowe, a gazociąg zostanie wyremontowany. Natomiast w zakrese PWiK zostanie wykonana sieć wodociągowa.

Zanim jednak jeszcze ruszą pierwsze prace, władze Gorzowa planują spotkać się z mieszkańcami ul. Gwiaździstej, aby opowiedzieć o szczegółach tej inwestycji.

Specjalne spotkanie odbędzie się we wtorek 20 marca o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 6 przy ulicy Gwiaździstej 14. Mieszkańcy, którzy pojawią się na spotkaniu dowiedzą się jaki będzie zakres planowanych robót, poznają etapy przebudowy drogi i harmonogram prac. Ponadto zostanie przedstawiona tymczasowa organizacja ruchu.

Przebudowa ul. Gwiaździstej powinna zakończyć się do 15 października 2018 roku.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->