Wiadomości

70-latek zaatakował nożem młodego mężczyznę

9 marca 2018, 10:27, red
fot. KPP Strzelce Krajeńskie
W poniedziałek 5 marca doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami w Strzelcach Krajeńskich. W czasie kłótni 70-latek ranił nożem 28-letniego mężczyznę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Przyznał się do popełnienia przestępstwa, a sąd zdecydował o jego tymczasowym areszcie.

Nawet 25 lat pozbawienia wolności grozi 70-letniemu mężczyźnie, który ugodził nożem 28-latka. Groźna sytuacja miała miejsce w poniedziałek (5 marca) w Strzelcach Krajeńskich. To wtedy do dyżurnego strzeleckiej komendy dotarła informacja o rannym młodym mężczyźnie.

Z pierwszych relacji wynikało, że młody człowiek został najprawdopodobniej ugodzony nożem. Na miejscu pojawili się policjanci i służby medyczne. Okazało się, że błyskawiczna interwencja służb była bardzo potrzebna.

Ranny w okolice nerki 28-latek został przewieziony do szpitala. Na szczęście rany jakie doznał nie zagrażały jego zdrowiu i życiu. Podejrzewany o ugodzenie nożem 70-latek został szybko zatrzymany przez policjantów z Zespołu Patrolowo-Interwencyjego. Trafił do policyjnego aresztu. W czasie przesłuchania przyznał się do postawionego zarzutu – usiłowania zabójstwa i złożył w tej sprawie wyjaśnienia.

W czwartek 8 marca został doprowadzony do sądu, gdzie zdecydowano, że trzy najbliższe miesiące 70-latek spędzi w areszcie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości