Zmiana organizacji ruchu na Drzymały

7 marca 2018, 13:31, red
fot. Anna Kluwak
W środę została zmieniona organizacja ruchu przy ul. Drzymały w Gorzowie. Droga na odcinku od 30 Stycznia do Borowskiego jest ponownie dwukierunkowa.

Miejski inżynier ruchu poinformował, że od środy 7 marca została zmieniona organizacja ruchu przy ul. Drzymały na odcinku od ul. 30 Stycznia do ul. Borowskiego.

W ramach nowej organizacji ruchu przywrócono ruch dwukierunkowy na tym odcinku oraz zostały wyznaczone nowe przejścia dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. 30 Stycznia.

Ponadto przed skrzyżowaniami ul. Drzymały z 30 Stycznia i Borowskiego zostały zamontowane trzy tablice informujące o zmianie organizacji ruchu. Zmiana w szczególności dotyczy kierowców, którzy wyjeżdżają z ulicy Borowskiego i powinni ustąpić pierwszeństwa kierowcom nadjeżdżającym od strony centrum miasta, jak i od strony ronda Wyszyńskiego.

Z kolei mieszkańcy ul. Drzymały zostali z wyprzedzeniem poinformowani przez wykonawcę o konieczności przestrzegania zakazu zatrzymywania się na jezdni. Inaczej osoby będą karane przez straż miejską za parkowanie na jezdni.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości