Wiadomości

Zmiana organizacji ruchu na Drzymały

7 marca 2018, 13:31, red
fot. Anna Kluwak
W środę została zmieniona organizacja ruchu przy ul. Drzymały w Gorzowie. Droga na odcinku od 30 Stycznia do Borowskiego jest ponownie dwukierunkowa.

Miejski inżynier ruchu poinformował, że od środy 7 marca została zmieniona organizacja ruchu przy ul. Drzymały na odcinku od ul. 30 Stycznia do ul. Borowskiego.

W ramach nowej organizacji ruchu przywrócono ruch dwukierunkowy na tym odcinku oraz zostały wyznaczone nowe przejścia dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. 30 Stycznia.

Ponadto przed skrzyżowaniami ul. Drzymały z 30 Stycznia i Borowskiego zostały zamontowane trzy tablice informujące o zmianie organizacji ruchu. Zmiana w szczególności dotyczy kierowców, którzy wyjeżdżają z ulicy Borowskiego i powinni ustąpić pierwszeństwa kierowcom nadjeżdżającym od strony centrum miasta, jak i od strony ronda Wyszyńskiego.

Z kolei mieszkańcy ul. Drzymały zostali z wyprzedzeniem poinformowani przez wykonawcę o konieczności przestrzegania zakazu zatrzymywania się na jezdni. Inaczej osoby będą karane przez straż miejską za parkowanie na jezdni.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości