Wiadomości

Wypadek przy dworcu PKP [zdjęcia]

22 lutego 2018, 15:44, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe doszło w czwartkowe popołudnie przy dworcu PKP w Gorzowie. Pięć osób zostało zabranych do szpitala. Skrzyżowanie ul. Dworcowej i Jancarza jest zablokowane.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do wypadku doszło w czwartek 22 lutego po godz. 14 koło dworca PKP na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Jancarza.

Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – honda civic oraz skoda octavia. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie oraz policja, która ustala okoliczności w jakich doszło do wypadku.

Według informacji do jakich dotarł portal gorzowianin.com osobowa honda, to nieoznakowany policyjny radiowóz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Pięć osób zostało zabranych do szpitala. Skrzyżowanie ul. Dworcowej i Jancarza jest zablokowane. Jak informują czytelnicy, w tej części miasta tworzą się ogromne korki, tym bardziej, że zamknięty jest odcinek ul. Sikorskiego od Dworcowej od Młyńskiej.

- Potwierdzamy, że w zdarzeniu drogowym uczestniczył nieoznakowany policyjny radiowóz, którym jechało trzech policjantów. Natomiast w osobowej skodzie jechała kobieta z dzieckiem. Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala. Czekamy na ustalenie obrażeń. Na miejscu cały czas pracują policjanci z ruchu drogowego oraz z wydziału kontroli wewnętrznej, aby ustalić dokładne okoliczonści wypadku - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policj w Gorzowie.

Fotoreportaż


1/2 Zderzenie hondy i skody

1/2 Zderzenie hondy i skody

2/2 Zderzenie hondy i skody

2/2 Zderzenie hondy i skody

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości