Wiadomości

Nie przejedziemy ul. Wodną pod estakadą

20 lutego 2018, 11:01, ak
fot. gorzowianin.com
Wykonawca modernizacji estakady kolejowej w Gorzowie rozpocznie w środę 21 lutego kolejny etap prac. Tym razem roboty będą obejmować wiadukt stalowy nad ul. Wodną. Przejazd przez estakadą będzie zamknięty na blisko miesiąc.

W środę 21 lutego wykonawca modernizacji estakady kolejowej rozpocznie prace przy wiadukcie stalowym, znajdującym się na przedłużeniu ul. Wodnej. Przejazd pod tą estakadą zostanie całkowicie zamknięty na okres około miesiąca.

W związku z tym z jednokierunkowej ul. Wodnej nie będzie możliwości przejazdu na wprost do ul. Nadbrzeżnej. Dojazd z ul. Spichrzowej do mostu Staromiejskiego możliwy będzie wyłącznie pod wiaduktem na wysokości ul. Chrobrego (nakaz skrętu w prawo).

Dodatkowo od strony centrum w kierunku mostu Staromiejskiego będzie można przejechać dwoma pasami ruchu ul. Chrobrego na wprost na most Staromiejski. Przywrócona zostanie sygnalizacja świetlne na wyjeździe z ul. Nadbrzeżnej, z której będzie możliwość wyjazdu na most wyłącznie prawym pasem ruchu.

Dla pieszych przechodzących zachodnią stroną mostu przygotowane zostanie przejście przez skrajną niszę i korytarz uformowany z barier. Spowoduje to konieczność zawężenia części jezdni ul. Spichrzowej oraz ul. Nadbrzeżnej.

- Przypominamy, że pas ruchu ul. Spichrzowej usytuowany od strony estakady kolejowej, na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Herberta, nadal pozostanie wyłączony z ruchu. Otwarty dla ruchu pozostaje lewoskręt z Mostu Staromiejskiego w ul. Spichrzową. Prosimy zachować szczególną ostrożność oraz zwracać uwagę na oznakowanie pionowe i poziome w okolicy skrzyżowań Chrobrego i Spichrzowa oraz Wodna i Spichrzowa – podkreśla Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości