Intercity pyta o nowe połączenia

19 lutego 2018, 21:25, red
fot. Anna Kluwak
Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia – to tych i kilku innych miast możemy dojechać z Gorzowa bezpośrednim pociągiem. Teraz PKP Intercity czeka na kolejne pomysły swoich pasażerów. W internetowych konsultacjach można brać udział do 26 lutego.

To już kolejny raz spółka PKP Intercity rozpoczęła konsultacje społeczne dotyczące siatki połączeń na sezon 2018/19. Przez najbliższy tydzień, czyli do 26 lutego podróżni mogą w internetowej ankiecie zaproponować swoje pomysły na nowe połączenia. W tym samym miejscu może wyrazić swoje opinie na temat rozkładu jazdy PKP Intercity.

W ubiegłym roku, dzięki głosom naszych czytelników udało się przekonać władze spółki do uruchomienia nowych pociągów dalekobieżnych z Gorzowa. – Przewoźnik chce jak najlepiej dopasować rozkład jazdy do potrzeb pasażerów, dlatego po raz kolejny uruchamia konsultacje społeczne. Podróżni mogą zgłaszać swoje uwagi do obowiązującego obecnie rozkładu jazdy – godzin i terminów kursowania pociągów, a także przedstawić swoje pomysły, np. na nowe połączenia. PKP Intercity chce też poznać powody, dla których podróżni wybierają jego usługi oraz dowiedzieć się, co jeszcze może poprawić – mówi Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Ankieta dostępna jest TUTAJ. PKP Intercity czeka na opinie i propozycje do poniedziałku, 26 lutego. Nadesłane propozycje zostaną w miarę możliwości po uzgodnieniach z zarządcą infrastruktury oraz odpowiednimi resortami, uwzględnione w rozkładzie jazdy od grudnia 2018 roku.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości