29-latka odpowiedzialna za zabójstwo na Zawarciu

19 lutego 2018, 08:26, ak
fot. gorzowianin.com
Do tragedii doszło w ubiegłym tygodniu w jednej z kamienic przy ul. Śląskiej w Gorzowie. Podczas libacji alkoholowej pijana 29-latka zadała ciosy 58-letniemu mężczyźnie, które okazały się śmiertelne. Kobieta usłyszała już zarzuty i została tymczasowo aresztowana.

Wszystko działo się w nocy z czwartku 15 lutego na piątek 16 lutego w jednej z kamienic przy ul. Śląskiej. Podczas libacji alkoholowej doszło tam do zabójstwa 58-letniego mężczyzny.

- Policjanci znaleźli leżącego na ziemi, zakrwawionego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 58 letniego mężczyzny - mówi Maciej Kimet z zespółu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Do sprawy została zatrzymana kobieta i mężczyzna, którzy pili alkohol wspólnie z zabitym mężczyzną. Portal gorzowianin.com ustalił, że do zabójstwa mężczyzny doszło w jego mieszkaniu, a zabity 58-latek miał na ciele ślady pobicia oraz rany kłute.

Zatrzymane osoby musiały wytrzeźwieć, aby śledczy mogli je przesłuchać i dowiedzieć się w jakich okolicznościach doszło do śmierci 58 latka. Zatrzymana kobieta miała w swoim organizmie 3 promile alkoholu. 

- Zarzut zabójstwa usłyszała 29-letnia kobieta (rocznik  1989), która zadała śmiertelne ciosy nożem 58-letniemu mężczyźnie. Kobieta została tymczasowo aresztowana, grozi jej od 8 do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie – komentuje Roman Witkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Natomiast mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka i zwolniony do domu.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości