Wiadomości

Szarpanina w autobusie MZK. Kierowca oblany piwem

18 lutego 2018, 21:00, ak
fot. Dawid Nowakowski
19-letni mieszkaniec Gorzowa z piwem w ręce wszedł do autobusu linii T1 i zaczął się awanturować wobec kierowcy. Agresywny mężczyzna zaczął się szarpać z kierowcą i innymi pasażerami. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Wszystko działo się po godz. 19.20 w autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji linii T1, który jechał ul. Pomorską w kierunku Wieprzyc. Jak poinformował nas czytelnik – w autobusie doszło do bójki, a kabina kierowcy została zalana piwem. Natomiast policjanci wyprowadzili z autobusu mężczyznę w kajdankach.

Zdarzenie w autobusie MZK potwierdza policja. - Faktycznie w autobusie komunikacji miejskiej doszło do szarpaniny. Na jednym z przystanków 19-letni mężczyzna wszedł do autobusu z piwem w ręce i zaczął się awanturować z kierowcą oraz pasażerami pojazdu. Doszło też do oblania piwem kabiny kierowcy. Wówczas wywiązała się szarpanina pomiędzy agresywnym 19-latkiem, a kierowcą autobusu i pasażerami, którzy stanęli w obronie kierującego autobusem. Pasażerom udało się obezwładnić agresora, który na najbliższym przystanku został przekazany policjantom z oddziału prewencji – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście kierowcy oraz pasażerom uczestniczącym w szarpaninie nic poważnego się nie stało. Natomiast 19-letni agresor był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna odpowie za wybryk chuligański, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 zł.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości