Wiadomości

Zniszczyli przystanek i wyrwali znak drogowy

16 lutego 2018, 11:30, red
fot. KWP w Gorzowie
Dwóch 19-latków z Gorzowa zostało zatrzymanych w nocy w Gorzowie. Chuligani nieśli w rekach… znak drogowy. Kilkadziesiąt metrów dalej zdewastowali przystanek autobusowy.

Wszystko działo się w nocy z czwartku na piątek w okolicach ulic Podmiejskiej i Pomorskiej. Po godzinie 1 w nocy patrol policji zatrzymał dwóch 19-latków, którzy nieśli wyrwany kilkanaście metrów wcześniej znak drogowy. Okazało się, że Ci sami młodzi mężczyźni zdewastowali znajdujący się nieopodal przystanek autobusowy.

- 19-latkowie za chuligańskie zachowanie zostali zatrzymani na noc w policyjnym areszcie. Odpowiedzą za zniszczenie mienia – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.


Dwóch mężczyzn udało się zatrzymać dzięki informacji przekazanej przez jednego ze świadków. - Ten przypadek współpracy z policją pokazuje, że wśród społeczeństwa nie ma przyzwolenia na podobne zachowanie. Pamiętajmy, że szybko przekazany sygnał, daje służbom możliwość skutecznego reagowania – dodaje Jaroszewicz.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości