Wiadomości

Zabójstwo na Zawarciu

16 lutego 2018, 09:49, ak
fot. gorzowianin.com
W jednej z kamienic przy ul. Śląskiej w Gorzowie doszło do zabójstwa mężczyzny. Do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby, będące pod wpływem alkoholu. Śledczy czekają, aż podejrzani wytrzeźwieją. Wówczas będzie można przeprowadzić dalsze czynności.

Do tragedii doszło w nocy z czwartku 15 lutego na piątek 16 lutego w jednej z kamienic przy ul. Śląskiej. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com doszło tam do zabójstwa 58-letniego mężczyzny.

- Potwierdzam, że przed północą dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zgonie mężczyzny. Obecnie prowadzone jest postępowanie w kierunku zabójstwa, do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby. Dla dobra śledztwa, nie mogę udzielać więcej informacji – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Portal gorzowianin.com ustalił, że do zabójstwa mężczyzny doszło w jego mieszkaniu, a zabity 58-latek miał na ciele ślady pobicia oraz rany kłute. Natomiast dwie zatrzymane osoby są pod wpływem alkoholu.

Aby wykonać dalsze czynności w sprawie, śledczy muszą poczekać aż zatrzymane osoby wytrzeźwieją. Wtedy będzie można je przesłuchać i dowiedzieć się w jakich dokładnie okolicznościach doszło do śmierci 58-latka oraz jaki był motyw. Nie wykluczone, że cała trójka wspólnie piła alkoholu i wówczas doszło do awantury.

Jeżeli śledczy potwierdzą, że zatrzymane osoby zabiły 58-latka, wówczas grozi im od 8 lat do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości