Wiadomości

Rusza przebudowa ul. Okrzei

11 lutego 2018, 12:03, red
We wtorek rozpocznie się przebudowa ul. Okrzei w Gorzowie. To oznacza utrudnienia w ruchu i objazdy dla mieszkańców osiedla Piaski oraz pozostałych kierowców.

Przebudowa ul. Okrzei rozpocznie się we wtorek 13 lutego. Wybranym wykonawcą przebudowy ulicy Okrzei została spółka „Maldrobud” z Myśliborza.

Zakres robót obejmuje przebudowę 330-metrowego odcinka drogi od skrzyżowania z ulicą Błotną do skrzyżowania z ulicą Batorego (w kierunku ulicy Kazimierza Wielkiego); wykonanie podbudowy jezdni, nowej nawierzchni jezdni, nowych chodników i zjazdów, kanalizacji deszczowej oraz budowę sieci wodociągowej. Koszt inwestycji to 1 mln 614 tys. zł.

W związku z pracami zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Okrzei-Stefana Batorego-Dowbora-Muśnickiego. W związku z zamknięciem skrzyżowania wyznaczono objazdy na następujących trasach: objazd od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Błotnej – zostanie poprowadzony ulicami Kazimierza Wielkiego – Bohaterów Westerplatte – Sczanieckiej – Dowbora-Muśnickiego – Powstańców Śląskich – Błotna. W związku z wprowadzeniem tego objazdu na ul. Powstańców Śląskich wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w kierunku od Dowbora-Muśnickiego do ul. Błotnej, dla pojazdów jadących od ul. Błotnej do ul. Kazimierza Wielkiego objazd zostanie wyznaczony po trasie Błotna – Powstańców Wielkopolskich – Dowbora-Muśnickiego – Sczanieckiej – Bohaterów Westerplatte – Kazimierza Wielkiego.

Dojazd do Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych będzie możliwy tylko od strony ulicy Kazimierza Wielkiego.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości