Związał, udusił i okradł 78-latkę

9 lutego 2018, 23:32, red
fot. KWP
Do tragedii doszło w czwartek w Sulęcinie. 30-latek wszedł do domu starszej kobiety i ją zaatakował - kobieta została związana oraz zakneblowana, a następnie uduszona. Zabójca splądrował cały dom i ukradł kosztowności.

W czwartek 8 lutego w jednym z mieszkań przy ul. Okopowej w Sulęcinie znaleziono zwłoki 78-letniej kobiety. Policja początkowo nie chciała zbyt wiele mówić o sprawie.

Okazało się jednak, że 78-latka została zabita oraz okradziona - kobieta była związana, a usta miała zaklejone taśmą. Mieszkanie kobiety zostało całkowicie splondrowane. Sekcja zwłok wykazała, że starsza pani została uduszona. Praca operacyjna policjantów doprowadziła do 30-letniego mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 78-latki.

Mężczyzna został zatrzymany jeszcze tego samego. W jego mieszkaniu znaleziono rzeczy zabitej kobiety m.in. pieniądze oraz biżuterię. Do sprawy została zatrzymana również 23-letnia partnerka mężczyzny, która jest podejrzana o paserstwo, ponieważ przechowywała rzeczy pochodzące z kradzieży.

Jak się okazało, 30-latek to recydywista, doskonale znany policji. Mężczyzna był już skazany i siedział przez 7 lat w więzieniu za rozboje. Za zabójstwo starszej kobiety grozi mu 25 lat więzienia lub dożywocie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości