Usiłował zabić 23-latka wracającego z imprezy

7 lutego 2018, 13:31, red
Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem 23-latka. Napastnik usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty 3 lutego na niedzielę 4 lutego na terenie Ośna Lubuskiego. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic doszło do ugodzenia nożem.

- Policjanci ustalili, że dwóch młodych mężczyzn wracając z imprezy do domu, spotkało 32-latka, który w trakcie rozmowy z nimi, w pewnym momencie wyciągnął nóż i ugodził nim w klatkę piersiową 23-latka – komentuje Magdalena Jankowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słubicach.

Napastnik chwilę potem uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony został przewieziony do słubickiego szpitala, gdzie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca ugodzenia nożem został zatrzymany kilka godzin od zdarzenia i osadzony w policyjnym areszcie.

32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. W niedzielę 4 lutego Sąd Rejonowy w Sulęcinie aresztował nożownika na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości