Kierowca pod wpływem amfetaminy. Policja szuka świadków [zdjęcia]

6 lutego 2018, 09:52, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Mężczyzna, który kierował audi i pod koniec stycznia doprowadził do wypadku przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie był pod wpływem środków odurzających. 21-latek stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem narkotyków odpowie przed sądem. Policjanci szukają świadków wypadku.

W środę 31 stycznia informowaliśmy o wypadku przy ul. Piłsudskiego na wysokości GLS. Po godz. 13.30 kierowca audi jadący ul. Piłsudskiego w stronę Walczaka doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem.

- Badania wykazały, że 21-letni kierowca audi znajdował się pod wpływem amfetaminy i marihuany. Mężczyźnie zostało od razu zabrane prawo jazdy. Oprócz tego usłyszał zarzut z art. 178a § 1. mówiący o tym, że kto prowadzi pojazd mechaniczny pod wpływem środków odurzających podlega karze do 2 lat więzienia – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci wstępnie ustalili, że 21-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem astrą. Jednak cały czas są ustalane dokładne okoliczności zdarzenia.

- Szukamy świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 31 stycznia przy ulicy Piłsudskiego. Dlatego też zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami wypadku z udziałem audi i opla o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie przy ul. Wyszyńskiego 122 pod numerem telefonu 95 738 20 78 lub 997 – podkreśla Kimet.

Fotoreportaż


1/5 Wypadek na Piłsudskiego

1/5 Wypadek na Piłsudskiego

2/5 Wypadek na Piłsudskiego

2/5 Wypadek na Piłsudskiego

3/5 Wypadek na Piłsudskiego

3/5 Wypadek na Piłsudskiego

4/5 Wypadek na Piłsudskiego

4/5 Wypadek na Piłsudskiego

5/5 Wypadek na Piłsudskiego

5/5 Wypadek na Piłsudskiego

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości