Wiadomości

Agresor w centrum Gorzowa uderzał głową w radiowóz [film i zdjęcia]

4 lutego 2018, 13:00, red
fot. Anna Kluwak
Uderzał głową o radiowóz, później o chodnik. 32-latek rzucił się na przejeżdżający radiowóz. Wszystko to działa się około 11:30 w samym centrum miasta – przy skrzyżowaniu z ulicą Pocztową.

Informację i film z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszych czytelników. Na filmie, który przysłał jeden z internautów wyraźnie widać, że policjanci przeprowadzają resuscytację. To jednak była końców całej akcji, która rozegrała się w tym miejscu. Jak informuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskich policjantów, do przejeżdżającego ulicami Gorzowa radiowozu w pewnym momencie podbiegł mężczyzna.

- 32-latek rzucił się na radiowóz, zaczął go niszczyć, uderzać głową o maskę. Gdy policjanci wybiegli z radiowozu, mężczyzna groził im pozbawieniem życia, mówił, że wyciągnie broń – tłumaczy Marcin Maludy. Mężczyzna zaczął też uderzać głową o asfalt i w pewnym momencie stracił przytomność – Policjanci natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej – dodaje Maludy.

Po chwili udało się przywrócić czynności życiowe agresywnemu napastnikowi. Został on zabrany przez pogotowie ratunkowe go gorzowskiego szpitala. Jak opowiadają policjanci, mężczyzna był bardzo agresywny, stąd dyżurny KMP w Gorzowie podjął decyzję o skierowaniu na miejsce zdarzenia patroli, które znajdowały się w okolicy.

Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego mężczyzna rzucił się na przejeżdżający radiowóz. - Być może był pod wpływem dopalaczy. Więcej będziemy wiedzieć po badaniach, które są obecnie przeprowadzane w gorzowskim szpitalu – tłumaczy rzecznik lubuskich policjantów.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Akcja policji na Pocztowej

1/4 
Akcja policji na Pocztowej

2/4 Akcja policji na Pocztowej

2/4 
Akcja policji na Pocztowej

3/4 Akcja policji na Pocztowej

3/4 
Akcja policji na Pocztowej

4/4 Akcja policji na Pocztowej

4/4 
Akcja policji na Pocztowej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości