Wiadomości

Charytatywny bal Stali dla Tomasza Golloba

2 lutego 2018, 19:05, red
fot. Stal Gorzów
W sobotę 3 lutego w auli AWF w Gorzowie odbędzie się bal charytatywny podczas którego będą zbierane pieniądze na rehabilitację Tomasza Golloba. Wśród fantów będzie można wylicytować m.in. koszulkę z autografem mistrza oraz wiele innych gadżetów.

Co roku Stal Gorzów organizowała bal charytatywny, którego dochód był w całości przeznaczany na gorzowskie hospicjum. Natomiast impreza, która zostanie zorganizowana w sobotę 3 lutego o godz. 19 w auli AWF będzie poświęcona Tomaszowi Gollobowi. Wydarzenie to ma mieć wyjątkową oprawę, a dla gości zaśpiewa wielki entuzjasta żużla - Krzysztof Cugowski. Pomysłodawcą balu jest Władysław Komarnicki, przyjaciel Tomasza Golloba i były prezes Stali Gorzów.

Zebrane podczas balu pieniądze będą pochodziły z licytacji i ze sprzedaży zaproszeń. Każde podwójne zaproszenie to 1000 zł dla Tomka. Bal uświetni występ fana czarnego sportu Krzysztofa Cugowskiego, a licytacje poprowadzi znany aktor Władysław Grzywna. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na specjalne konto, które w październiku uruchomił Polski Związek Motorowy. Cel, to zebranie 200 tys. zł.

- Będziemy zbierać pieniądze na rehabilitację byłego kapitana Stali Gorzów, ale przede wszystkim dla ikony polskiego żużla. Dzisiaj to właśnie Tomasz Gollob potrzebuje naszej pomocy. Mam nadzieję, że w pomoc włączą się wszyscy, bez względu na to komu kibicują Jeżeli jeden miesiąc rehabilitacji wynosi 30 tys. zł. Niewykluczone, że potrzebny będzie też egzoszkielet, który kosztuje nawet 800 tys. zł, to nie patrzmy się na nasze portfele, tylko wspomóżmy Tomka - podkreśla Władysław Komarnicki.

W pomoc dla Tomasza Golloba włączyli się nie tylko żużlowcy, ale również inni sportowcy m.in. Robert Lewandowski, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Anita Włodarczyk, Agnieszka Radwańska czy Rafał Sonik.

Obecnie Tomasz Gollob przebywa w klinice chińskim Nanning, gdzie jest poddawany zabiegom m.in. akupunktury, masażu chińskiego czy zabiegom z moksy. Oprócz tego est poddawany zwykłej, codziennej rehabilitacji. Były zawodnik Stali stracił czucie od pasa w dół po wypadku na torze motocrossowym do którego doszło w kwietniu 2017 roku.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości