Wiadomości

Kierowca audi pod wpływem narkotyków [zdjęcia]

1 lutego 2018, 17:45, ak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Mężczyzna, który kierował audi i doprowadził do wypadku przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie był pod wpływem środków odurzających. 21-latek stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem narkotyków odpowie przed sądem.

W środę informowaliśmy o wypadku przy ul. Piłsudskiego na wysokości GLS. Po godz. 13.30 kierowca audi jadący ul. Piłsudskiego w stronę Walczaka doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem.

- 21-letni kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem astrą. W wyniku tego wypadku ranna została pasażerka opla. Kobieta została przetransportowana do szpitala, ma połamany mostek - komentuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jednak policjanci oraz grupa dochodzeniowo-śledcza pracowała do późnych godzin popołudniowych na miejscu zdarzenia. Wyłączony z ruchu był jeden pas jezdni. Wszystko przez to, że okazało się, że kierowca audi był pod wpływem narkotyków.

- Badania wykazały, że 21-latek znajdował się pod wpływem amfetaminy i marihuany. Mężczyźnie zostało od razu zabrane prawo jazdy. Oprócz tego usłyszał zarzut z art. 178a § 1. mówiący o tym, że kto prowadzi pojazd mechaniczny pod wpływem środków odurzających podlega karze do 2 lat więzienia – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.  

Fotoreportaż


1/5 Wypadek na Piłsudskiego

1/5 Wypadek na Piłsudskiego

2/5 Wypadek na Piłsudskiego

2/5 Wypadek na Piłsudskiego

3/5 Wypadek na Piłsudskiego

3/5 Wypadek na Piłsudskiego

4/5 Wypadek na Piłsudskiego

4/5 Wypadek na Piłsudskiego

5/5 Wypadek na Piłsudskiego

5/5 Wypadek na Piłsudskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości