Wiadomości

Wypadek z udziałem opla i audi [zdjęcia]

31 stycznia 2018, 13:58, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w środowe popołudnie przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na miejscu jest pogotowie, policja i straż pożarna.

Zdarzenie drogowe przy ul. Piłsudskiego. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od Pomocy Drogowej Anhol oraz Taxi Askana.

Do wypadku doszło w środę 31 stycznia po godz. 13.30 przy u. Piłsudskiego na wysokości GLS. Zderzył się tam dwa samochody osobowe - opel oraz audi. Na miejsce zostały wezwane dwie karetki pogotowie, dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.

AKTUALIZACJA

- 21-letni kierujący audi jechał ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Walczaka. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem astrą. W wyniku tego wypadku ranna została pasażerka opla. Kobieta została przetransportowana do szpitala, ma połamany mostek - komentuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu cały czas działa jeszcze grupa dochodzeniowo-śledcza. 

Fotoreportaż


1/5 Wypadek na Piłsudskiego

1/5 Wypadek na Piłsudskiego

2/5 Wypadek na Piłsudskiego

2/5 Wypadek na Piłsudskiego

3/5 Wypadek na Piłsudskiego

3/5 Wypadek na Piłsudskiego

4/5 Wypadek na Piłsudskiego

4/5 Wypadek na Piłsudskiego

5/5 Wypadek na Piłsudskiego

5/5 Wypadek na Piłsudskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości