Wiadomości

Kierowca volvo wymusił pierwszeństwo i dachował [zdjęcia]

26 stycznia 2018, 08:24, ak
fot. Anna Kluwak
Do niebezpiecznego wypadku doszło w piątkowy poranek przy ul. Kasprzaka w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – ford i volvo. Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym dwójka dzieci.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od Pomocy Drogowej Anhol. Do wypadku doszło w piątek 26 stycznia około godz. 7 rano przy ul. Kasprzaka w Gorzowie.

Na skrzyżowani ul. Kasprzaka i Niwickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów – forda i volvo. W osobowym volvo podróżował 52-letni kierowca oraz dwójka dzieci w wieku około 6 i 7 lat. Z kolei w fordzie focusie jechała 41-letnia kobieta i jej 20-letni syn.

- Według wstępnych ustaleń policji, kierowca volvo jechał ul. Niwicką w kierunku Kasprzaka i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu fordowi, który poruszał się od strony Gorzowa w kierunku Bolemina. Wówczas doszło do zderzenia obu pojazdów, czego skutkiem było dachowanie volvo, które znalazło się w rowie – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Ranne zostały trzy osoby – 41-letnia kierująca fordem oraz dwójka dzieci z volvo. Do szpitala na badania został również zabrany 52-letni kierowca volvo.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/7 Wypadek na Kasprzaka

1/7 Wypadek na Kasprzaka

2/7 Wypadek na Kasprzaka

2/7 Wypadek na Kasprzaka

3/7 Wypadek na Kasprzaka

3/7 Wypadek na Kasprzaka

4/7 Wypadek na Kasprzaka

4/7 Wypadek na Kasprzaka

5/7 Wypadek na Kasprzaka

5/7 Wypadek na Kasprzaka

6/7 Wypadek na Kasprzaka

6/7 Wypadek na Kasprzaka

7/7 Wypadek na Kasprzaka

7/7 Wypadek na Kasprzaka

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości