Wiadomości

Auto dachowało na Szczecińskiej

22 stycznia 2018, 14:46, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie przy ul. Szczecińskiej. Samochód osobowy marki citroen dachował, po tym jak zderzył się z innym autem.

W poniedziałek 22 stycznia po godz. 14 przy ul. Szczecińskiej pod wiaduktem trasy S3 doszło do wypadku. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od Pomocy Drogowej Anhol.

Według wstępnych informacji na miejscu doszło do zderzenia trzech samochodów – citroena, opla vectry i opla astry. W wyniku zderzenia, citroen dachował i zatrzymał się na jednym z boków. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. 

- Policjanci ustalili, że od ronda w kierunku ul. Myśliborskiej jechały prawym pasem dwa samochody osobowe, citroen oraz opel astra. Z kolei lewym pasem jechał opel vectra. W pewnym momencie kierowca citroena postanowił zmienić pas z prawego na lewy i uderzył w opla vectrę, przez co auto dachowało. Z kolei opel vectra uderzył w krawężnik, od którego się odbił i uderzył w opla astrę, który poruszał się prawym pasem - opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Do szpitala została zabrana pasażerka opla astry. Pas od strony Baczyny w kierunku centrum jest obecnie zablokowany. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości