Napad na kantor w Słubicach

22 stycznia 2018, 09:57, red
fot. KWP
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Słubicach doszło do napadu na kantor. Dwóch nieznanych sprawców ukradło pieniądze i uciekło. Cały czas szuka ich policja. Na szczęście kasjerce przebywającej w środku nic się nie stało.

Około godz. 2.30 w nocy z niedzieli 21 stycznia na poniedziałek 22 stycznia doszło do napadu na kantor przy ul. Transportowej w Słubicach. Dwóch nieznanych sprawców napadło na całodobowy kantor, w którym przebywała kasjerka.

- Przebywającej w środku kasjere na szczęście nic się nie stało. Na chwilę obecną nie wiadomo ile dokładnie pieniędzy zostało skradzionych. Nie możemy zdradzać szczegółów tej sprawy. Policjanci prowadzą czas czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności tego zdarzenia oraz odnalezienia sprawców napadu - komentuje Magdalena Jankowska z Komendy Miejskiej Policji w Słubicach.

Policja nie chce zdradzać ile pieniędzy zostało skradzionych oraz czy sprawcy użyli broni lub innego narzędzia. Nieoficjalnie mówi się, że na kantor napadli obcokrajowcy, a do napadu użyli młota. 

 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości